Vlašimská kapela ProMěNY

oficiální stránky

skočit na obsah

Nejbližší koncert:

Žádný další koncert

Kalendář

Svátek má:

Stanislava

Suvenýry

trička za 100,- a náramky za 30,-

Kontakt

manažer a bubeník Michal Kuklík

702 001 444

e-mail kapely

promeny@email.cz

mapa stránek

ProMěNY na Facebooku

ProMěNY na YouTube

kytary.cz

www.plastelina.cz

Rockmag.cz - rockový portál

Historie kapely

2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012

2009

Rok 2009 začal na maškarním plese v Trhovém Štěpánově, kam moc lidí nedorazilo, ale to nás neodradilo a alespoň 60 návštěvníků jsme se snažili pobavit, jak nejlíp dovedeme. V lednu následovala ještě jedna akce a to ples Miřetických fotbalistů, který se konal ve Zdislavicích.

Během pauzy před únorovým hasičským plesem v Dalkovicích jsme stihli připravit pár nových písniček jako například „Tak mi to teda nandej“ a „Ztrácíš se“. Další extra novinkou bylo 18.února spuštění zbrusu nového webu s novou adresou, www.ipromeny.cz. Na základě dvou anket o názvu webu jsme se nakonec rozhodli pro úplně jinou variantu, která se nám zdála nejlepší, nejkratší a nejvýstižnější :o)

Na začátku března jsme si velice rádi zahráli na maturitním plese SPŠ Vlašim s kapelou Scarlett. Spousta bavících se lidí je největším hnacím motorem kapely, a tak jsme se tam dobili dosytosti. Navázala na to také zábava 21. března v Křivsoudově , kam jsme si pozvali jako předkapelu Prasklou žárovku a dorazilo bez mála 200 lidí. Také jsme si zařídili internetové album na ipromeny.rajce.net, kam dáváme větší množství fotek, než sem na web. Nesmí chybět také rozmáhající se FaceBook :o)

promofotka kapely DESmod

Na duben jsme se všichni těšili, protože nás mimo jiné čekal koncert se slovenskými slavíky DESmod v Jistebnici a hned druhý den další společný koncert s Argemou. Ovšem do Jistebnice jsme se neměli tolik těšit… To se nevyplácí. Sice jsme se setkali s kapelou DESmod, ale na koncert dorazilo zhruba 40 lidí, takže slovenští sousedi vůbec nevystoupili. O zábavu toho mála lidí jsme se postarali my s předkapelou Skrze srdce. Aspoň jsme mohli zařadit jako slabou útěchu písničku od DESmodů „100 rokov samoty“.

Nadcházející akce probíhali relativně dobře až do 9. května, kdy jsem se vydali na štreku do Heřmaniček. Jak jsme tak čekali, až někdo přijde, tak jsme si alespoň zahráli sami pro radost. Na zábavu dorazil jediný člověk, takže padl loňský rekord z Křešic (2 lidé).

Na konci května jsme se objevili venku na parketě v Bílkovicích, ale byla hrozná kosa, takže jsme docela rychle zmizeli. A pak nás čekala velká sláva. Svatba Michala Kuklíka, kde jsme si taky díky kapele Unisono mohli jen tak mírně pro srandu zahrát. No a před prázdninami jsme oslavili Nesměřické slavnosti s kapelou Nesbend a chystali jsme se na léto.

Ještě než jsme se mohli pustit do zábav a koncertů, nacvičili jsme „Laviny“, „Kurtizánu“, a také naše písničky „S větrem o závod“ a „Vrať se“. Pak jsme mohli vyrazit do Sněta, do Hořic, do Křivsoudova a do Keblova. Půlka prázdnin byla za námi a my měli odehraný celý „Čechtický“ a „ZaČechtický“ kraj :o) V srpnu jsme zveřejnili naše písničky z CD na webu a pokračovali v hraní v Čáslavsku, Miřeticích a Žíňánkách.

Největší překvapení roku na nás čekalo na pouťové zábavě v Trhovém Štěpánově 29. srpna. Akce byla celkově plná násilí a rvaček, které nemáme rádi, ba přímo nesnášíme. Na všechno jsme ale skoro zapomněli, když jsme se seznámili s Richardem Genzerem, který tam přitancoval a byl hrozně šťastný, že jsme mu zahráli jeho písničku „Nám se daří“. Nemoh tomu uvěřit. Snad přijde příští rok znova :o)

Geňa a ProMěNY

V září jsme museli zrušit dlouho připravovanou zábavu na domácím hřišti ve Vlašimi, protože jí najednou nebylo kde pořádat. Podpora kultury ve Vlašimi není moc velká. Ale aspoň jsme si to vynahradili vyrobením triček s logem kapely, které si můžete koupit a mít nás tak alespoň trošku doma.

V říjnu jsme zkusili po delší době zábavu v Chotýšanech… a nic moc… dorazilo jen 30 lidí. Další obávanou akcí byl večírek Posázaví 7. listopadu. Akce pro představitele Posázavských obcí a organizací. Další rok tam bude Čejkaband, takže ohlasy asi super :o) Vylepšit náladu jsme si šli na koncert s Argemou ve Vlašimi, kde jsme byli rozpálený už na začátku. Já jsem měl teplotu 38,5°C a HonzaP. 38,6°C. JirkaP. nás předehnal až druhý den svým skóre 39° celých. Nadcházející zábavu v Otročicích jsme tedy museli zrušit.

Do konce roku jsme pár akcí ještě odehráli a MichalK. změnil, nebo spíš přidal, své nové telefonní číslo 725 269 174. Celková bilance na konci roku tak činí 31 odehraných koncertů a 30 dohodnutých akcí na další rok 2010. Navíc k tomu další nové písničky, včetně těch od Tomáše Kluse, a internetový rozmach všemi směry.

2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012

logo Facebook logo Twitter logo Linkuj.cz logo MySpace

WEB Master JendaZ.

Akualizováno 18.11.2019