Vlašimská kapela ProMěNY

oficiální stránky

skočit na obsah

Nejbližší koncert:

Žádný další koncert

Kalendář

Svátek má:

Jindřich

Suvenýry

trička za 100,- a náramky za 30,-

Kontakt

manažer a bubeník Michal Kuklík

702 001 444

e-mail kapely

promeny@email.cz

mapa stránek

ProMěNY na Facebooku

ProMěNY na YouTube

kytary.cz

www.plastelina.cz

Rockmag.cz - rockový portál

Novinky

2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | letos

2006

22.12.2006 - Těšíte se na Ježíška?

>>> ProMěNY PŘEJÍ VESELÉ VÁNOCE A HODNĚ DÁRKŮ POD STROMEČKEM <<<
Konečně po delší době jsou zde nové fotky z Kamberka. Akce byly celkem v pohodě. Až na to, že v Benešově bylo celkem málo lidí, ale bylo to dobrý, a v Kamberce to bylo náročný, protože tam bylo docela zakouříno a byl to pro kapelu po delší době dlouhý ples. Kapelník to odnesl angínou. Teď se už ale celá skupina ProMěNY těší na Ježíška a na Vánoce a hlavně na SILVESTRA V OLBRAMOVICÍCH.
Kapela také, jako dárek pod stromeček malinko obohatila rEpeRtOár a přes svátky v tom, doufejme, hodlá pokračovat.

JendaZ.

6.12.2006 - ProMěNY volejbalistům

Volejbal OPEN, to byla zase kalba, jako vloni. No, podivejte se sami. fotky

JendaZ.

25.11.2006 - Koncert v Benešově

Další nová akce. Kapela ProMěNY se objeví v okresním městě Benešově a bude zde koncertovat 9.12.2006 v Oáza Music Clubu. Začátek je od 21:00. Všechny srdečně zveme.

JendaZ.

22.11.2006 - Silvestr bude v Olbramovicích

SILVESTR BUDE !!! Po zrušení Silvestra v Jankově přišla nabídka z Olbramovické hospody U Dandyho. Tato Silvestrovská zábava bude pro všechny možné i nemožné návštěvníky tím pravým. Nejen, že bude hrát kapela ProMěNY, ale bude se střídat s ProMěŇáckou DISKOtékou. Pokud bude dobrá nálada, tak kapela zařadí i, jistě oblíbené, dechovky :o). BUDEME SE TĚŠIT!!!

JendaZ.

17.11.2006 - Letošní Silvestr je zrušen

Bohužel byl zrušen MEGA Silvestr, který se měl konat v Jankově. Předběžný průzkum ukázal, že by byla návštěvnost velice malá. Z tohoto důvodu si ProMěNY na Silvestra odpočionu :o)
Jsou zde fotky z bowlingu v Mladé Vožici. fotky

JendaZ.

8.11.2006 - Po pouťovce v Mnichovicích

Pouťová zábava v Mnichovicích byla docela příjemná, obzvláště pohostinnost pořadatelů. Návštěvníci tancovali téměř všichni, takže pohoda. fotky

JendaZ.

1.11.2006 - Natáčení CD

Kapela ProMěNY se konečně rozhoupala a natočila pár písniček na CD. Natáčení probíhalo ve dnech 7. - 8.10.2006 ve studiu Vanellus Petra Čejky. Mastering byl celkem dlouhý, ale stálo to za to. Nahrané písně dostaly svou finální podobu až teno víkend, 29.10. Co se bude s CéDéčkem dít dál se ještě uvidí. Každopádně se o tom dozvíte na WEBu. fotky

JendaZ.

28.10.2006 - Ve Vlašimi to bylo super

Zábava ve Vlašimi se povedla. Návštěvnost byla hojná. Pilo se, tancovalo a hrálo. Prostě super. fotky

JendaZ.

24.9.2006 - V Jankově to mohlo být lepší

Posvícenská zábava v Jankově byla dlážděna spoustou technických problémů a celkem malou návštěvností. Zkrátka, každý den není posvícení. :-) fotky

JendaZ.

18.9.2006 - ProMěNY budou mít CD

Kapela uvažuje o nahrávání několika vlastních písniček. Další informace o CD budou časem zveřejněny na WEBu. Přidány fotky ze zábavy v Libži.

JendaZ.

6.9.2006 - Ve Vlašimi bude zábava na Blaníku

Byly upřesněny informace o zábavě ve Vlašimi na Blaníku a vše najdete v koNcErtech. Srdečně zveme na tuto zábavu všechny lidi z Vlašimi a jejího okolí a také lidi z velikých dálek. Pro ty, kdo nevědí, že v KD Blaník je velice levné pití, snad Vás to naláká. :-) Určitě si tuto zábavu nenechte ujít, budeme se na Vás těšit.

JendaZ.

4.9.2006 - Doplnění fotek ze zábav

Tak a jsou tu fotky ze zábav z Křížova. V Křížově se počasí krásně vydařilo, ale lidi to nějak nepostřehli, a tak tam plno nebylo, ale bylo to príma. Hlavně zdravíme „našeho“ Velkého fandu, BOHOUŠE. Ahoooj :-)
Abychom nepřetrhli tradici fotek z každého hraní, tak jsme zde umístili alespoň jednu fotku z mobilu ze zábavy v Miřeticích. Aspoň něco.

JendaZ.

28.8.2006 - Oslava proběhla v poklidu

ProMěNY oslavily své narozeniny v Kondraci a všechno proběhlo celkově v nejlepším pořádku. Zahrála se ta nejlepší muzika, kterou má kapela v repertoáru, a rozdalo se pár lahvinek sektu. Přišlo i hodně lidí, kteří se chtěli bavit, takže to bylo super. Fotky teprve budou...dočkejte času, jako husa klasu :-)

JendaZ.

20.8.2006 - Z Miřetic moc fotek není

Tak je po zábavě v Miřeticích a počasí naštěstí vcelku vyšlo. Ovšem nebyl nikde poblíž žádný fotoaparát, a tak poprvé chybí fotodokumentace z akce kapely ProMěNY. Ale věřte, že to tam bylo pěkné.

JendaZ.

8.8.2006 - Oslava narozenin kapely

Pomalu, ale jistě se blíží druhé narozeniny kapely ProMěNY. Kapela to vše řádně oslaví, jak jinak, než koncertem a to na pouťové zábavě v Kondraci. Takže všechny lidi, kteří se chtějí přijít bavit, srdečně zveme.

JendaZ.

30.7.2006 - ProMěNY hrály na svatbě

Historicky první svatba, kterou odehrála kapela ProMěNY. A jak to tam vypadalo?... fotky
Sledujte sekci koNcErtY, jsou zde stále nové akce a informace o nich. „Těšíme se na Vás na některé ze zábav !!!“ - ProMěNY

JendaZ.

23.7.2006 - Letní zábava v Sadské

Zábava v Sadské u Nymburka byla fyzicky a časově velice náročná, ale kapela si vše dostatečně užila, včetně štípajících komárů. fotky

JendaZ.

17.7.2006 - Přesun zábavy a fotky

POZOR ZMĚNA!!! Z organizačních důvodů se zábava v Jankově přesouvá z 12.srpna na 23.září. koNcErtY
Kapela hrála po měsíci nečinnosti v Chotýšanech a zároveň zde oslavila narozeniny člena Honzy P., tak zde jsou fotky.

JendaZ.

15.6.2006 - Lokace konaných koncertů

V koNcErtech najdete další nové akce a také jednu novinku. Pokud nevíte, kde se obec, město nebo místo nachází, stačí kliknout a uvidíte to na mapě.

JendaZ.

11.6.2006 - Nový manažer a fotky z Čechtic

Během koncertu, který proběhl po delší době nechtěné pauzy, se udály menší personální změny. Michal Kuklík se stal manažerem kapely a bude tak v budoucnu domlouvat většinu vystoupení skupiny - kontakt. A jak to na zábavě vypadalo? fotky
Konečně přidány fotky z miniaturní roční oslavy kapely v Čechticích.

JendaZ.

3.6.2006 - Další letní akce

Další koncerty, tentokráte v Kondraci a v Kamberce. Doufejme, že se náš výčet akcí na prázdniny rozroste, zatím je toho dost ve fázi jednání a domluv.

JendaZ.

14.5.2006 - Koncert v Jankově a nové písně

Dnes přibyl slibovaný koncert v Jankově. Bude se konat 10. června, více najdete v koNcErtech. Probíhají jednání o dalších vysoupeních, všechny budou samozřejmě zveřejněny na WEBu. Kapela také třošku obnovila repertoár.

JendaZ.

29.4.2006 - Grafická úprava WEBu

Proběhla menší, ale namáhavá úprava grafiky a také jsem se snažil udělat vše pro to, aby bylo možné shlédnou stránky téměř v celé jejich kráse i v jiných prohlížečích, než je Internet Explorer. Doufejme, že se to povedlo a bude přibývat stále více nových návštěvníků, kteří byli dřive odpuzeni nefunkčností :-)

JendaZ.

11.4.2006 - Přidány fotky z maturiťáku

Přibylo dalších 11 fotek z vystoupení na maturitním plese Gymnázia Vlašim. Konečně dorazily oficiální fotky, a tak jsou zde. Třeba se tam někde najdete, jak pěkně paříte. A TAK TO MÁ BEJT.

JendaZ.

3.4.2006 - Obnovený úraz v kapele

Nastala nemilá událost. Nepostradatelný člen kapely JirkaP. je v nemocnici se zlomenou nohou. Je to ta samá noha, kterou si zlomil v létě. Po usilovné práci benešovských doktorů a několikaměsíčním trápením se železem na kosti se mu znovu zlomila. A to v době, kdy už měla být v pořádku. Proto skupina ruší koncert v Jankově a další vystoupení jsou ve hvězdách... sledujte novinky. Až bude něco nového, objeví se to na WEBu.

JendaZ.

19.3.2006 - Po maškarním v Louňovicích

Tak se včera kapela zase rozjela po kratší přestávce, avšak výkon nebyl stoprocentní. Zpěvák JendaZ. byl po angíně, takže hlasivky nebyly ještě úplně v pořádku. Bylo tam hrozně moc krásných masek a některé ženské kostýmy byly doslova k nakousnutí :-), takže byla akce vcelku pěkná, vrámci možností... fotky. Skupina také přidala další dvě nové písničky do repertoáru.

JendaZ.

26.2.2006 - V létě je na co se těšit

Kapela plánuje parné léto. V jednání je spousta akcí, které se na webu objeví hned, jak budou potvrzeny. Stačí sledovat sekci koncerty.

JendaZ.

12.2.2006 - Konečně v Odlochovickém sále

Včera se kapele konečně podařilo podívat do Odlochovického sálu. Už už to vypadalo, že se vše zase bude muset ze zdravotních důvodů odložit, ale nakonec se ProMěNY dostavili v plném počtu a všichni návštěvníci plesu byli, doufejme, spokojeni. fotky

JendaZ.

5.2.2006 - Super koncert na Karlově

Včera to na maturiťáku bylo fakt super. Hráli jsme hodinku a kousek, a tak jsme do toho mohli dát všechno, co v nás je. Doufám, že jsme se líbili a lidi se bavili, jako my. Na parketu na Karlově bylo doslova natřískáno. Pro tolik lidí jsme ještě nehráli a o to to bylo lepší, nejlepší.“ - JendaZ. fotky

JendaZ.

31.1.2006 - ProMěNY znovu v Louňovicích

Další vcelku povedený ples, tentokráte fotbalový v Louňovicích. K ránu se šlo dokonce na stoly a to bylo teprve něco. V jednání je fotbalový ples na další rok!!! fotky

JendaZ.

15.1.2006 - První ples v Louňovicích

Skupina ProMěNY odehrála svůj první ples. Akce byla, podle reakcí návštěvníků, tanečníků a účastníků, velice povedená. Louňovické publikum bylo skvělé a všichni tancovali na všechny žánry, od dechovek přes Goťáka až po Green Day. „Jestli jsme se na hasičském plese líbili se uvidí až podle toho, kolik lidí příjde za čtrnáct dní na fotbalový ples. Jestli vůbec někdo.“ fotky

JendaZ.

2.1.2006 - Ples v Odlochovicích se přesouvá

Ples v Odlochovicích se z organizačních důvodů přesouvá z 21.1.2006 na 11.února. zde umístěny fotky ze Silvestra.

JendaZ.

1.1.2006 - Přání do nového roku

HODNE ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A ÚSPĚCHU V NOVÉM ROCE PŘEJE SKUPINA ProMěNY.
Dnes hudebníci relaxují po včerejším vyčerpávajícím Silvestru v Hotelu AMBER. Až na nemilé přívítání bylo vše OK. I přesto, že bylo přítomno jen pár odvážlivců, byla to skvělá párty.

JendaZ.

2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | letos

logo Facebook logo Twitter logo Linkuj.cz logo MySpace

WEB Master JendaZ.

Akualizováno 18.11.2019